Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Sıkça Sorulan Sorular

Arızalı telefonumu nasıl ve hangi kargo ile gönderebilirim?

Telefonunuzu cihaz gönderim formunu doldurarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

  • Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 327 288 217

Servise arızalı cihazımı gönderirken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Sizinle iletişim kurabilmemiz için adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz şekilde yazınız. Cihazınızın arızasını detaylı bir şekilde yazıp fatura fotokopisi ile beraber mutlaka kargo paketinin içine ekleyiniz. Kargonun bize ulaşırken hasar görmemesi için cihazı korunaklı bir şekilde paketleyiniz. Bunun için baloncuklu poşetler kullanmanızı tavsiye ederiz. Kargo görevlisine teslim ederken, paketin içinde telefon olduğunu ve kargo poşetinin üzerine “Kırılabilir” etiketi yapıştırmasını talep edebilirsiniz.

Teknik servisinize telefon dışında nasıl ulaşabilirim?

info@ritzyteknikservis.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Cihazımın IMEI numarasını nasıl öğrenebilirim?

Cihazınıza ait 15 haneli IMEI numarasını, cihazınıza *#06# yazıp YES tuşuna basarak öğrenebilirsiniz. IMEI numarasını, cihazınızın pil yuvasında veya cihaz kutusunun üzerinde de görebilirsiniz.

Onarımlarınızda orijinal yedek parça mı kullanıyorsunuz?

Kullandığımız tüm yedek parçalar %100 orijinal ve sıfırdır.

Cihazımda sıvı teması var servise göndermeden önce ne yapmalıyım?

Sıvı temasına maruz kalmış olan telefonunuzun pilini çıkarıp en kısa sürede teknik servisimize gönderebilirsiniz.

Ücretli onarımını onayladığım cihazımın ödemesini nasıl yapabilirim?

Cihazınızın onarımı tamamlanarak, hazır hale geldiğinde aşağıda aşağıda bulunan banka hesap numaramıza, cihazınıza ait imei numaranızı belirten açıklama ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için 0850 800 18 96 telefon numaramızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Eminönü
Şube Kodu: 705
Hesap No: 6297932
IBAN: TR 86 0006 2000 7050 0006 2979 32

Servisinize bıraktığım cihazımı benim dışımda başka biri teslim alabilir mi?

Servisimize onarım için bıraktığınız cihazınızı sizin haricinizde başkasının teslim almasını talep ediyorsanız, kimlik fotokopinizin altına; alacak olan kişinin isim ve soyisminin yer aldığı ve sizin isim soyisim ve imzanızın yer aldığı talimat yazısını yazarak, teslim alacak kişi ile servisimize ulaştırmanız gerekmektedir. Aksi halde teslimat işlemi gerçekleştirilememektedir.

Garanti sürem doldu cihazımı servisinize gönderebilir miyim?

Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş cep telefonlarına ücret dahilinde servis hizmeti sağlanabilmektedir. Telefonunuzu servisimize ulaştırdığınız taktirde detaylı incelenerek ücret konusunda ileteceğiniz telefon numarasına bilgilendirme yapılacaktır. www.ritzyteknikservis.com iletişim bilgileri linkinden adresimize ulaşabilirsiniz.

Cihazımı teknik servise gönderdiğimde işlemleri ne kadar sürer?

Teknik servisimizin ortalama onarım süresi cihazınız servise ulaştığından itibaren ortalama 2 iş günüdür. Onarım sürecinde tedarik edilemeyen yedek parça, ücretli cihazlarda müşteri onayı, detaylı arıza gibi konularda gecikmeler olması durumunda yasal süre olan 20 iş günü içerisinde telefonunuzun işlemleri tamamlanır.
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?