Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Hakkımızda

Ritzy Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla GSM telefon ve teknoloji ürünleri onarım pazarına yeni hizmet anlayışını sunmak için kurulmuştur.

Müşterilerine güvenilir, hızlı, kurumsal hizmet sunmayı, iş ortaklarına ve tedarikçilerine dürüst, saygılı ve çözüm odaklı hizmet anlayışını hissettirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

En yeni teknolojilere sahip alt yapı ile kurulan servis merkezinde, kaliteli servis anlayışını ön planda tutarak farkındalık yaratmak firmamızın değişmez prensibidir.

Müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Ritzy Teknik Servis, bunun için gerekli olan donanıma ve hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir.

Ritzy Teknik Servis, sunduğu hizmetlerle sektörde daima tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Biz

Ne Yapıyoruz?

En popüler teknolojik cihazların teknik servis hizmetinden, ithalatını sağladığınız teknolojik ürünlerin garanti hizmetine kadar olan tüm süreçleri kalite standartlarına uygun biçimde yöneterek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Kalite

Politikamız

Ritzy Teknik Servis, tecrübeli uzman kadrosuyla cep telefonu, tablet ve diğer teknoloji ürünleri onarım pazarına yeni hizmet anlayışını sunmak için kurulmuştur. Müşterilerine, iş ortaklarına ve tedarikçilerine; güvenli, hızlı, saygılı ve çözüm odaklı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Sektörün önde gelen tüm markalarına hizmet ederken; kaliteli servis anlayışını daima ön planda turtarak, garanti ve onarım süreçlerini güçlü bir şekilde sürdürmektedir. En yeni teknolojilere sahip alt yapı ile kurulan servis merkezimiz gerekli olan donanıma ve hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir. Müşteri memnuniyeti birinci önceliği haline getirmiş firmamız, sunduğu hizmetlerle sektörde aima kalıcı olmayı hedeflemektedir.

ISG

Politikamız

Üst yönetim de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımız iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve tüm iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu inancı ile çalışmalarımıza yön veriyor, kendimizi sürekli iyileştiriyoruz.

 • Çalışmaların sürekliliği adına Sistem kurmak ve yasal düzenlemelere uymak
 • Eğitim ile tüm çalışanlarımızı iş sağlığı güvenliği konusunda bilinçlendirmek
 • Tüm çalışanlarımızın İSG kurallarına uymalarını sağlamak
 • Ritzy’de doğabilecek iş kazası ve meslek hastalıklarını önceden tespit edip, ortadan kaldırmak
 • Sistemin performansını ölçmek ve performansı arttırmak adına çalışmalar yapmak
 • Tüm süreçlerimize çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin katılımını sağlamak

Bu doğrultuda Ritzy’de sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayacağımızı taahhüt ederiz.

Çevre

Politikamız

Kuruluşumuz çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alan, doğaya saygılı bir çevre yönetim sistemi uygulayacağımızı taahhüt ederiz. Sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek amacıyla gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. İş ortaklarımız tarafından benimsenmiş olan kalite politikaları, tarafımızdan dikkatle değerlendirilir ve bu alanda kurumumuzdan partnerlik seviyesindeki beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması için gerekli çalışmalar yapılır. Ayrıca çevre yönetimi ile ilgili yasal mevzuatın gerekleri (Resmi Gazetede yayınlanmış, TSE ve Şehir Belediyesi tarafından belirlenmiş kurallar vb.) eksiksiz olarak yerine getirilir. Toplumsal sorumluluk adına çevre duyarlılığı canlı tutularak geliştirilmesine çalışılır. Ritzy olarak çevre politikası gereğince ilkelerimiz;

 • Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken çevresel etkiler dikkate alınarak kirliliği kaynağında önlemektir.
 • Atık miktarını azaltmak ve çevreye olan etkilerini gözaltında tutmaktır.
 • Etkin kullanım, geri kazanım ve yeniden değerlendirme çalışmalarını destekleyerek, enerji ve küresel kaynakların tüketimini en aza indirgemektir.
 • Tüm süreçlerde daha az çevresel etkiye sahip, daha fazla geri dönüşümlü malzemeler kullanmaktır.
 • Alıcı ortama (toprak, hava ve su) en az atığın verilmesini sağlamaktır.
 • Mevcut koşullarda sürekli iyileştirme çalışmalarıyla çevre bilincini çalışan personelimize yaymak ve geliştirmektir.
Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?