Pazartesi, Temmuz 22, 2024

2.El Telefon Satmak İstiyorum

Cihazınız İçin Detaylı Bilgileri Belirtiniz

Cihazın Fiziki Durumu

Arka kapak hasarlı mı?

Cihazınızın kasasında aşınma veya kırık var mı?

Cihazınızın ekranı kırık mı?

Cihazınızın arka kamerası arızalı mı?

Cihazınızın ön kamerası arızalı mı?

Mikrofon / Hoparlör arızalı mı?

Cihaz Kilidi

Parmak izi çalışıyor mu?

Face ID çalışıyor mu?

Google / iCloud kilidi açık mı?

Cihazınızın fotoğrafını yükleyebilirsiniz (isteğe bağlı)

Cihazınızın Değeri

850 ₺

Bilgileriniz

Ad Soyad:

E-posta Adresiniz:

Telefonunuz:

  • Belirtilen fiyat tahmini fiyattır. Yapılacak incelemeler sonrasında fiyat değişebilir. İncelenecek asgari nitelikler ise; cihazda yalnızca normal aşınma ve yıpranmalar bulunmalıdır. Ekranda/ LCD’de hasar veya lekelenme olmamalı ve kamera merceği de dahil olmak üzere cihaz gövdesinde çatlak söz konusu olmamalıdır. Hiçbir düzeyde sıvı hasarı kabul edilemez.
  • Cihazı ön ekranında ve arka kasasında kırık/çatlak olmaması, ürünün açılıp kapanıyor olması, bataryasının bulunması ve şarj olabilmesi, cihazın ekranında piksel kaybı olmaması, varsa cihazın icloud özelliğinin iptal edilmiş olması, ürünün BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması, cihazın tamamen çalışır vaziyette olması ve hiçbir yazılım veya donanım hatası barındırmaması gerekmektedir.
  • Cihaz, fabrika ayarlarına sıfırlanmış olmalı ve yazılım kilidi bulunmamalıdır - cihazın kişisel hesap kilitleri kaldırılmış olmalı ve kişisel verileri kaldırmak için cihaz sıfırlanmış olmalı, tüm cihazların iCIoud veya Google hesapları kaldırılmış olmalıdır. Cihaz PIN kilitli olmamalı ve etkin 'Aktivasyon Kilidi' veya 'iCIoud Kilidi' bulunmamalıdır. Pili gövde içerisinde yer almalı ve cihazda eksik parçalar bulunmamalıdır.
  • Cihazda ezilme, eğrilme veya sıvı hasarı söz konusu olmamalıdır. Üreticinin yazılım kısıtlamaları kaldırılmış veya benzeri bir durum söz konusu olmamalı ve ürün yazılımı değiştirilmiş olmamalıdır.
  • Cihaz orijinal olmalı ve üreticinin orijinal Türkiye spesifikasyonlarına uygun (ve herhangi bir özel dekorasyon ile kişiselleştirilmemiş) olmalıdır. Kara listeye alınmamış olmalıdır - her bir cihaz tüm kayıp/çalıntı kaydı sorgulamalarından geçebilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?